HEDEF TÜRKİYE, KATAR DEĞİL!

HEDEF TÜRKİYE, KATAR DEĞİL!   (7 Haziran 2017)

ABD'nin 11 Eylül aldatmacasından bu yana yazmaya, anlatmaya çalışıyoruz, HEDEF TÜRKİYE diyerek.

Kendi tarihi unutturulmaya çalışılan bir Türkiye’nin, sürekli saldırı altında bırakılarak kontrolde tutmak isteyenler, bu saldırıların şifreleri, kodları anlaşılmasın diye de içeriden bulunan adlar ve kodlamalar üzerinden yürümeye çalışılıyorlar.

Günün konusu Almanya ve Katar ise bunun da kodlamalarını, şifrelerini iyi analiz etmek lazımdır!

Dost(!) bildiğimiz Almanya'nın ta Osmanlı’dan bu yana, o gün için imparatorluğu yıkmaya, bu gün içişe Türkiye Cumhuriyeti Devletini kontrol altında tutmaya yönelik olarak verdiği savaşı görmek mümkündür.

Maksadı, Türkiye/Anadolu üzerinden bölgeyi kontrol etme, ele geçirme, nüfuz sağlama, dahası ezikliğini, dışlanmışlığını izole etme, “bende varım” deme savaşını görmek zor değildir..

“Sarıkız”, “Ergenekon”, “Balyoz”, vs. daha bilmem ne belâ ve en son 15 Temmuz işgal kalkışması ile ülkeyi baskı altında tutmaya çalışanların merkez üssü konumuna gelen yer Almanya değil midir?  Osmanlıyı mahveden zihniyetin de altında yatan fikir Almancılık değil midir?

Özellikle 1980 darbesinden sonra sus pus olan(!) batılılar, Merhum Özal ile yeniden harekete geçmeye başladılar. …

Terörün her türlüsünü Türkiye üzerinde deneyenlerin savaşları devam ediyor!

Çanakkale’nin geçilemez olduğunu gören ve bilen dâhili ve harici bedbâhtlar, direk Türkiye’ye saldırmaya, düşman olmaya cesaret edemediklerinden asıl maksatlarını da birbirlerinden gizlemeye çalışıyorlardır.

Ehli Salîb’in asıl maksat ve amaçları, Türkiye'ye kimin hâkim olacağıdır? ABD mi, Almanya mı, İngiltere mi, Siyonistler mi, Anglosakson güçler mi ya da Avrupa zihniyeti ile yetişmiş, çıkarını düşünen bölgede ve ülke içinde içinden seçilmiş başka hainler mi?

Böyle bir ortamda en tehlikeli olanlar ise kuşkusuz “ALGI YÖNETİMi” içerisinde yer alacak, zihin karışıklığı yaşatacak, milletin gerçekleri görmesini değil, yalanlara inanmasını sağlayabilecek, ihtiyaç duyacakları sadık bazı gazetecileri de mutlaka temin edeceklerdir.

İşte Almanya’nın İncirlik’ten çekilme blöf ve restini, KATAR’a uygulanan izolasyonun yalan yanlış gerekçelerle haklı(!) olduğuna dünya kamuoyunu inandırmanın aracıda seçilmiş bazı sadık gazeteciler aracılığıyla sağlanabilecektir.

Asıl MAKSAT Almanya’nın İncirlikten çekilmesi (çekilsinler hodri meydan), Katarın izole edilmesi değildir, Türkiye’ye aba altında sopa gösterirken, kendi amaç ve emelleri doğrultusunda bölgede gerçekleştirecekleri operasyonlara Türkiye’nin dikkat kesilmemesi ve ülkede iç kargaşaya zemin hazırlama çalışmalarıdır ki, buradan hareketle;

 Kendilerinin kontrolündeki bir Türkiye’yi daha iyi davranış sergilemeye yönlendirmek ya da mecbur etmek için atabileceği adımlarını istedikleri şekilde yönlendirmek istemektedirler.

 

Anlayana;

“Putin kesinlikle ve kesinlikle yok edilmeli. Ne gerekiyorsa yapılmalı.
MEDVEDEV zamanında AÇIK TOPLUM olarak çok önemli adımlar attık. Medvedev bizim için çok uygun biri. Putin KREMLİN'e dönünce savaşı yine başlattı. Rusya'nın istikrarsızlığı bizim için önemli. Gerekeni yapacağız. Burada gazete ve gazetecilere büyük iş düşüyor... Medya böyle operasyonlarda en büyük silah..." Soros

 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !